با ثبت نام در سایت از مزایای اعضا بهره مند شوید!

آیا مشابه فایر فاکس برای لینوکس هست؟

0 امتیاز
116 بازدید
سوال شده اسفند 12, 1394 در نرم‌افزارهای اینترنتی توسط nima (986 امتیاز)
باسلام


دو سوال دارم یک)آیا نرمافزاری که مشابه فایر فاکس باشه هست که بتوانیم از اون بجای فایر فاکس استفاده کنیم .فقط دبیان بیس باشه یا اوبونتو بیس .
دو) یک نرمافزار مدیریت ایمیل بر پایه  تاندربیرد را  معرفی کنید.   فقط کم حجم و قابل اطمینان باشه از حیث باگ و دیگر چیزها.
ممنونم از کسی که راهنماییم کنه.
بدرود.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده اسفند 12, 1394 توسط skiddie (5 امتیاز)
مشابه فایرفاکس midori

claws mail هم برای ایمیل هست. سبک و امن و قابل اعتماد
دارای دیدگاه اسفند 12, 1394 توسط nima (986 امتیاز)
ویرایش شده اسفند 12, 1394 توسط nima
درباره midori اشتباه میکنید .چون بر پایه سافاری هست نه فایر فاکس . ایا کسی  هست که جواب دیگه ای بده برای این سوال؟
دارای دیدگاه فروردین 6, 1395 توسط travis82 (171 امتیاز)
دارای دیدگاه اسفند 9, 1395 توسط nima (986 امتیاز)
دوست عزیز با عرض پوزش به خاطر اینکه من دیر به این پست سر زدم و اصلا دیر به این سایت وارد میشم که متوجه جواب شما بشوم به دلیل مشغله نتونستم به موقع از پست هایم خبر بگیرم .باری

درباره انچه که شما به عنوان نرم افزار معرفی کردید به همون لینکها رفتم و دیدم بله میشه که بجای فایر فاکس استفاده کنم.اما من 3 انتظار و توقع دارم از اون 2 تا نرمافزار که همه اونها در فایرفاکس برآورده شده هست برای همه کاربران فایرفاکس نه تنها خود من و اون توقعات اینها هستند (که اگر شما و یا دوست ارجمندی که حاضر به پاسخ گویی شد درخواست دارم به این نکاتی که به عنوان توقعات از این دو نرمافزار مطرح میکنم توجه داشته باشه و اگر که این انتظارات با کاربرد این نرمافزار قابل براورده شدن نیست بگویید تا در همان فایرفاکس و یا مشابهات دیگر غیر از این دوتا بمانم. )واما توقعات 3تا هستند:

1- انتظار امنیت و پایداری از این دو دارم

2 - در فایر فاکس همه اونهایی که دارند میدانند و همچنین در کروم هم این طوریه که از گواهی نامه های امنیتی معتبر استفاده میشه.منظورم همون certificates است که در کروم و فایر فاکس هست و انتظار دارم در این دو هم موجود باشند.

3 - در فایرفاکس در منوی فایل که با نشانگر موس وقتی روی ان کلیک میکنم در قسمت های رو به انتهای منو چیزی هست و گزینه ای هست با نام  work offline  که و قتی انرا کسی تیک میزند نرمافزار در شرایط افلاین  قرار میگیرد .

پس دوباره و به طور خلاصه میگم انتظاراتی که دارم اینها هستند: 1-امنیت 2- داشتن گواهی نامه های امنیتی معتبر 3- قابلیت تغییر از افلاین به انلاین و بر عکس.

و میخواهم این حالاتی و توقعاتی که در بالا ذکر کردم در این دو نرمافزار هم باشد اگر که هست بگویید تا اقدام کنم برای استفاده و اگر که این انتظارات که در بالا گفتم در ان دو نیست یا بخشی هست و بخشی از ان نیست باز هم موارد را بگویید تا از خیرش بگذرم.
سرور مجازی لینوکس

2,165 سوال

12,232 پاسخ

3,443 دیدگاه

9,388 کاربر

...